Brutalność już dostępna

13.08.2018 | facebook.com/zinHorrorMasakra/ | underluk

Brutalność już dostępna

"Brutalność" Norberta Góry już do kupienia. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Horror Masakra. 


--


Co łączy pensjonariusza domu opieki, więźnia mającego odbywać karę w nowo powstałym zakładzie karnym, a także dziennikarza badającego sprawę tajemniczego „przewodnika koszmarów”? Smutek, strach, a może… doświadczenie brutalności? W swoim zbiorze opowiadań Norbert Góra prezentuje historie dziesięciu różnych osób, którym nie obce jest to doświadczenie, pokazując, że życie – jak bezlitosny potwór – skazuje na cierpienie wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie i pozycję społeczną.


--


O książce - Karolina Kaczkowska (Liturgia Plugastwa, Ofiarologia):


"Zmierzenie się z twórczością Norberta Góry nie jest zadaniem lekkim, łatwym i przyjemnym. Jego opowiadania odsłaniają bowiem mroczne i makabryczne oblicze rzeczywistości i nas samych"


O książce Maciej Szymczak (Sinobrody i inne opowiadania):


"Norbert Góra udowodnił swym debiutem, iż jest autorem wszechstronnym, ze świetnymi pomysłami na fabułę. Po jego zbiór opowiadań mogą sięgnąć zarówno fani nastrojowej grozy jak i maniacy spragnieni bardziej krwistego horroru. Jedno jest pewne, czytając tę książkę miło spędzicie czas, zagłębiając się w mroczne historie wykreowane przez Norberta. Polecam, to solidny kawał lektury! Hail Horror Hail!".


--


Format - A5


Okładka - miękka


Stron - 134


Cena - 27zł


"Brutalność" kupicie na allegro


Brutalność - Norbert Góra - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści