Brutalność już dostępna

13.08.2018 | facebook.com/zinHorrorMasakra/ | underluk

Brutalność już dostępna

"Brutalność" Norberta Góry już do kupienia. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Horror Masakra. 


--


Co łączy pensjonariusza domu opieki, więźnia mającego odbywać karę w nowo powstałym zakładzie karnym, a także dziennikarza badającego sprawę tajemniczego „przewodnika koszmarów”? Smutek, strach, a może… doświadczenie brutalności? W swoim zbiorze opowiadań Norbert Góra prezentuje historie dziesięciu różnych osób, którym nie obce jest to doświadczenie, pokazując, że życie – jak bezlitosny potwór – skazuje na cierpienie wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie i pozycję społeczną.


--


O książce - Karolina Kaczkowska (Liturgia Plugastwa, Ofiarologia):


"Zmierzenie się z twórczością Norberta Góry nie jest zadaniem lekkim, łatwym i przyjemnym. Jego opowiadania odsłaniają bowiem mroczne i makabryczne oblicze rzeczywistości i nas samych"


O książce Maciej Szymczak (Sinobrody i inne opowiadania):


"Norbert Góra udowodnił swym debiutem, iż jest autorem wszechstronnym, ze świetnymi pomysłami na fabułę. Po jego zbiór opowiadań mogą sięgnąć zarówno fani nastrojowej grozy jak i maniacy spragnieni bardziej krwistego horroru. Jedno jest pewne, czytając tę książkę miło spędzicie czas, zagłębiając się w mroczne historie wykreowane przez Norberta. Polecam, to solidny kawał lektury! Hail Horror Hail!".


--


Format - A5


Okładka - miękka


Stron - 134


Cena - 27zł


"Brutalność" kupicie na allegro


Brutalność - Norbert Góra - okładka

Najnowsze wieści