Folk już dostępny

20.08.2018 | domhorroru.pl | underluk

Folk już dostępny

Można już kupować „Folk” Tomasza Czarnego i Marcina Piotrowskiego. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Dom Horroru.Las...strach...porwania i morderstwa...zezwierzęcenie. FOLK.


Jowita jest młodą ćpunką. Jej życiem rządzą nieustanne imprezy i narkotyki. Gdy przedawkowuje kolejny raz, jej chłopak Maciek postanawia odciąć ją od wpływu zgubnego nałogu oraz niewłaściwych znajomych i zabrać ją na łono natury, z dala od wszystkiego. Chce przeprowadzić na dziewczynie prywatny detoks i nadać jej życiu sens… W samotnej leśniczówce w lesie odkrywają siebie na nowo…dopóki ktoś nie zdecyduje się brutalnie przerwać ich wymarzonej idylli…Przy koszmarze, który ich czeka, uzależnienie od narkotyków wydaje się niewinną igraszką…rozpoczyna się gra o życie.


Inspiracje: filmy Tobe Hoopera, Johna Carpentera, slasher, camp, nasty movies, Troma, "Droga bez powrotu", "Piątek trzynastego", proza Jacka Ketchuma i Edwarda Lee, oldschool. 18+Książka dostępna jest na stronie wydawcy oraz na allegro.


Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści