Groza dla młodszych

21.08.2018 | skrzat.com.pl | underluk

Groza dla młodszych

Z krainy cienia” to nowa książka Tomasza Siwca, która już niedługo ukaże się nakładem wydawnictwa Skrzat. Coś dla młodszego odbiorcy.


Siwca możecie kojarzyć z bardziej ekstremalną odmianą horroru lub z tą spod znaku klasy B. Tym razem uderza w strachy nieco młodszych odbiorców grozy, a trzeba pamiętać, że na swoim koncie ma już wydawnictwa dla dzieci (Miś Sortuś) jak i bardziej obyczajowe opowieści. Powinno być dobrze.Cień człowieka w oknie opuszczonego domu – czy to duch, czy tylko gra świateł? Bartek czuje, że musi to sprawdzić... Wszyscy mówią, że kobieta z rudery pod lasem jest wiedźmą – a jeśli to nieprawda? Piotrek zaczyna mieć wątpliwości... Kamienny rycerz ma chronić kraj przed wielkim niebezpieczeństwem, ale może zechce też obronić pluszowego misia? Krzyś ma nadzieję, że tak... Trzy opowiadania i trzy różne spotkania z postaciami z krainy cienia. Innymi, obcymi, tajemniczymi. Czy zawsze groźnymi? Zajrzyj do ich świata, inaczej się nie przekonasz...Autor: Tomasz Siwiec
Ilustrator: Zofia Zabrzeska
Kategoria wiekowa: 13+
ISBN: 978-83-7915-631-3
Format: 138x195 mm
Objętość: 176 str.
Oprawa: miękka klejona
Pierwsze wydanie: 2018


Z krainy cienia - okładka - Tomasz Siwiec

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści