Overkill’s The Walking Dead z poślizgiem

22.08.2018 | ppe.pl | underluk

Overkill’s The Walking Dead z poślizgiem

Data premiery gry „Overkill’s The Walking Dead” na konsolach została przesunięta. Pecetowcy otrzymają tytuł w terminie.


Oficjalny komunikat brzmi tak:


505 Games, które posiada prawa wydawnicze do konsolowej wersji Overkill’s The Walking Dead, postanowiło przesunąć premierą na luty 2019 roku. Powodem jest chęć równoczesnego wydania gry w pudełku oraz cyfrowej dystrybucji, by zmaksymalizować potencjał marketingu oraz wycisnąć ze sprzedaży jak najwięcej.


Faktem jest, że gra rodzi się w bólach już od kilku lat, a po drodze została skasowana i odrodziła się z martwych. Tytuł będzie kooperacyjną strzelaniną dla czterech graczy na modłę „Left4Dead” w realiach znanych z „The Walking Dead”. Gameplay nie wygląda najlepiej, a gracze, którzy mieli z tą produkcją bliski kontakt zmieszali ją z błotem. Raczej nie ma na co czekać.


Co ciekawe „Overkill’s The Walking Dead” na PC ukarze się zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami 6 listopada. Nowa data na konsolach to luty przyszłego roku. A luty na konsolach to takie tytuły jak „Anthem”, „Metro Exodus” czy ekskluzywny dla PS4 „Days Gone”. Nie wróżę sukcesu.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści