Rabid Grannies powracają

04.09.2018 | gildia.pl | underluk

Rabid Grannies powracają

Rabid Grannies” miały swoją premierę 30 lat temu. Teraz Troma (już widzę ten uśmiech na twarzach niektórych z Was) szykuje sequel - „Rabid Grannies II: Ravenshore”.


Akcja nowego filmu skupi się na Christopherze, członku rodziny z pierwszej odsłony, który teraz wraca do rezydencji, w której w trakcie urodzinowego przyjęcia ciotek, doszło do znanych widzom jedynki wydarzeń. W tamtym obrazie bohater był tylko wspomniany, ale mimo to odegrał tam istotną rolę.


Kontynuacja doczekała się już teasera.Jeszcze kilka słów o pierwszym filmie.


Dwie babcie (co odnosi się raczej do ich wieku, formalnie są ciotkami) obchodzą wspólne urodziny i zapraszają do swojej posiadłości rodzinę z różnych zakątków kraju. Zgromadzenie okazuje się nie być nastawione na celebrację, każdemu zależy przede wszystkim na przejęciu majątku starszych pań. Sprawy przybierają krwawy obrót, gdy dziwna kobieta dostarcza tajemnicze pudełko, którego otwarcie przemienia emerytki w zabójcze zmory. [za filmweb.pl]


Jeśli ktoś ma ochotę, to „Rabid Grannies” można obejrzeć w pełni legalnie na YouTube, gdzie Troma udostępniła cały film.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści