Premiera: Zakonnica

07.09.2018 | multikino.pl, internet | underluk

Premiera: Zakonnica

Już dziś na ekrany kin wchodzi przez wielu wyczekiwana „Zakonnica”. Czyli kolejny odłam serii „Obecność”.Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu.
Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w Obecności 2. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami. [za multikino.p]Film reżyseruje Corin Hardy, a w obsadzie znaleźli się m.in.: Demian Bichir, Taissa Farmiga, Bonnie Aarons i Charlotte Hope.


Pierwsze recenzje, które ukazały się już w sieci są mieszane. Z jednej strony możemy spodziewać się kilku udanych scen i momentami niezłego klimatu. Z drugiej straszenia w ten sam sposób do znudzenia i komediowych wstawek (związanych z jednym bohaterem), które potrafią zniszczyć cały nastrój. Niektórzy nawet skłaniają się ku twierdzeniu, że „Zakonnica” to lepsza komedia niż horror.


Ja w każdym razie jeszcze nie widziałem, więc nie wyrokuję.Zakonnica - plakat

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści