Bóg Horror Ojczyzna na papierze

10.09.2018 | facebook.com/okolicastrachu/ | underluk

Bóg Horror Ojczyzna na papierze

Wydawnictwo OkoLica Strachu zapowiedziało nową pozycję jaka ukaże się w ich biblioteczce. Będzie to „Bóg Horror Ojczyzna” Łukasza Radeckiego.


W skład wydania wejdą dwie pozycje dostępne cały czas za darmo w formie e-booka („Złego początki” i „Wszystko spłonie”) oraz niepublikowaną dotąd mini powieść „Robak i kret. Oko cyklonu”. Wydanie reklamowane jest najgorszym (moim zdaniem) sloganem jaki można wymyślić „cykl, który przewidział dobrą zmianę” (obowiązkowo pisane wielkimi literami, które ja już sobie tutaj darowałem). Bo przecież w tym kraju wszystko musi być sprowadzone do poziomu (bezpoziomu?) polityki. Jednemu samolot na okładce będzie się kojarzył ze Smoleńskiem, dla drugiego horrorowe SF to dobra zmiana. Ale co zrobić? Tylko ja z alergią na takie odniesienia mam przejebane.


No ale rzućmy okiem, co tam wydawca pisze o nadchodzącej pozycji.Kultowa seria jednego z najpopularniejszych polskich autorów grozy wreszcie w kompletnym wydaniu!


CYKL, KTÓRY PRZEWIDZIAŁ DOBRĄ ZMIANĘ!!!!


PREMIERA WRZESIEŃ 2018


Niedaleka przyszłość, świat po trzeciej wojnie światowej, która doprowadziła do upadku Unii Europejskiej. Na jej zgliszczach powstaje ultrakatolickie państwo ze stolicą w Rzymie. Na terenach Polski rządzi Kościół, a przestrzegania prawa pilnują Katolickie Służby Specjalne. Nowicjusz Maksymilian Klimkiewicz i pochodzący z USA James Thorson zwany Stonką to niezwykli agenci tego biura, którzy stają w obliczu rozmaitych przestępstw i dylematów. 


Mieszanka gatunkowa: od groteski i satyry, przez science-fiction i kryminał noir, po brutalny i krwawy horror.


Wydanie zbiorcze, które oprócz dwóch kultowych już i trudno dostępnych zbiorów nowel ze świata Bóg Horror Ojczyzna „Złego początki” i „Wszystko spłonie” zawiera niepublikowaną dotąd mini powieść „Robak i kret. Oko cyklonu”. 


Kompletna trylogia w jednym tomie.


Seria, która kilka lat temu zachwyciła tysiące czytelników. Nagrodzona Złotym Kościejem w kategorii Fantastyka Roku 2013 w plebiscycie organizowanym przez portal Kostnica.plZ tą kultowością, to trochę chyba kogoś tu poniosło. Tak samo jak z tą trudną dostępnością.


W każdym razie fajnie będzie zobaczyć „Bóg Horror Ojczyznę” na papierze. I fajnie, że wydanie będzie wzbogacone o nowe treści. Już we wrześniu.


Bóg Horror Ojczyzna - Łukasz Radecki

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści