Jesień z Netflix

20.09.2018 | Netflix, bloody-disgusting.com | underluk

Jesień z Netflix

Jesień to chyba ulubiona pora roku miłośników horrorów. A ostatni dzień października to idealny moment by coś obejrzeć. Netflix pokazuje co ma dobrego.


Najpopularniejsza platforma streamingowa przygotowała, krótki klip prezentujący ile dobrego ma dla fanów grozy. Poza produkcjami, które są już dostępne jak np.: „Ładunek”, „Rytuał”, „Opiekunka”, „Gra Geralda” i inne mniej lub bardziej klasyczne pozycje, które przewinęły się przez ekrany kin, znajdziemy w nim także kilka scen z dopiero nadchodzących filmów i seriali. A są nimi np.:
- „Powstrzymać mrok” (film, premiera: 28 września) – Specjalista zajmujący się wilkami szuka zwierząt oskarżonych o zabicie chłopca. Ale sprawa okazuje się bardziej złożona i mrozi w żyłach krew mocniej niż alaskańska zima.
- „Malevolent” (film, premiera: 5 października) – Rodzeństwo rozwiązujące fałszywe paranormalne problemy zostaje wezwane do nawiedzonego domu w sprawie zlecenia, które okazuje się aż za bardzo prawdziwe.
- „The Haunting of Hill Hosue” (seria, premiera: 12 października) – utrzymany w konwencji horroru serial to współczesna interpretacja klasycznej powieści Shirley Jackson z 1959 roku.
- „Apostoł” (film, premiera 12 października) – Rok 1905. Pewien mężczyzna samotnie podejmuje się misji uratowania swojej siostry z rą przerażającej sekty zamieszkującej odizolowaną od świata wyspę.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści