Wehrwolf od Dom Horroru

27.09.2018 | domhorroru.pl | underluk

Wehrwolf od Dom Horroru

Wydawnictwo Dom Horroru nie zwalnia tempa i sukcesywnie wydaje kawał solidnej grozy. Padło na „Wehrwolf” Marka Ścieszka.


Tym razem będziemy mieli do czynienia ze wznowieniem, ponieważ pierwotnie ten zbiór opowiadań ukazał się nakładem wydawnictwa Radwan. Teraz Dom Horroru postanowił nam tę pozycję przypomnieć.


--


Jeśli kiedykolwiek miałeś wrażenie, że znalazłeś się w miejscu, w którym jesteś bezpieczny, wiedz, że się myliłeś. Lunapark, plebania, wiejska zagroda, czy wygodny fotel przed monitorem… To nie ma znaczenia. Nie znasz dnia ani godziny. Zło pojawi się pod najmniej spodziewaną postacią, w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Strach i niepewność zawsze będą Ci towarzyszyć. Oto trzynaście niesamowitych historii, które dowiodą, że nigdzie nie możesz czuć się pewnie. Książkę tę czytasz na własną odpowiedzialność. Dreszcze na plecach gwarantowane.


--


Całość zamknięta jest w 240 stronach, a „Wehrwolf” można już zamawiać na stronie wydawcy.


Poniżej okładka popełniona przez Dawida Boldysa i jego Shred Perspectives Works. 


Wehrwolf - Marek Ścieszek

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści