Po Drugiej Stronie Światła już za tydzień

14.10.2018 | różne | underluk

Po Drugiej Stronie Światła już za tydzień

Za niecały tydzień, na konwencie Kfason (20 października) swoją premierę będzie miała antologia „Po drugiej stronie światła”.


Antologia o tyle ciekawa, że wszystkie zawarte w niej opowiadania inspirowane są twórczością zespołów black metalowych, a co za tym idzie, może zainteresować nie tylko miłośników horroru, ale także fanów muzyki w jej ekstremalnie ciężkiej odmianie.


Krzysztof „Korsarz” Biliński tak pisze we wstępie:


„...Ta antologia jest pewnego rodzaju hołdem złożonym tamtym czasom. Podobnie jak black metal jest ekstremalna, bezkompromisowa, brudna i pełna zła. Ale powstając po wielu latach od wydarzeń, które wspomniałem, jest również pewnego rodzaju wyrazem sentymentu do tej dzikości i swoistego rodzaju wolności, jaka stała za kurtyną mroku, po drugiej stronie światła...”


A takie słowa możecie znaleźć na fanpage’u wydawnictwa Horror Masakra, pod którego skrzydłami książka trafi na rynek:


„"Po drugiej stronie światła", to książka o tyle niezwykła, że zaproszone do niej zostały osoby niekoniecznie pałające się rzemiosłem pisarskim. Chcieliśmy, aby w końcowym rozrachunku powstała antologia nie tyle "poprawna", co najzwyczajniej w świecie - szczera. Płynąca z naszych zainfekowanych black metalem serc. Oczywiście, sięgając po tę książkę należy się liczyć z treściami potocznie mówiąc - kontrowersyjnymi. To rzecz dla ludzi otwartych na nieco inne spojrzenie na świat, niekoniecznie ten po którym stąpamy. Dlatego powinna ona trafić w ręce czytelników, którzy sobie tego zdecydowanie życzą!”


Jeżeli takie nazwy jak Mayhem, Christ Agony, Satyricon, Silencer, Shining itp. sprawiają, że w wasze serducho zmienia rytm, powinniście mieć ten tom na uwadze.


Po drugiej stronie światła

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści