Po drugiej stronie światła w sprzedaży

23.10.2018 | Horror Masakra | underluk

Po drugiej stronie światła w sprzedaży

Do sprzedaży trafiła antologia opowiadań inspirowanych twórczością zespołów black metalowych, zatytułowana „Po drugiej stronie światła”.


--
Krzysztof „Korsarz” Biliński tak pisze we wstępie:


...Ta antologia jest pewnego rodzaju hołdem złożonym tamtym czasom. Podobnie jak black metal jest ekstremalna, bezkompromisowa, brudna i pełna zła. Ale powstając po wielu latach od wydarzeń, które wspomniałem, jest również pewnego rodzaju wyrazem sentymentu do tej dzikości i swoistego rodzaju wolności, jaka stała za kurtyną mroku, po drugiej stronie światła...


A takie słowa możecie znaleźć na fanpage’u wydawnictwa Horror Masakra, pod którego skrzydłami książka trafiła na rynek:


"Po drugiej stronie światła", to książka o tyle niezwykła, że zaproszone do niej zostały osoby niekoniecznie pałające się rzemiosłem pisarskim. Chcieliśmy, aby w końcowym rozrachunku powstała antologia nie tyle "poprawna", co najzwyczajniej w świecie - szczera. Płynąca z naszych zainfekowanych black metalem serc. Oczywiście, sięgając po tę książkę należy się liczyć z treściami potocznie mówiąc - kontrowersyjnymi. To rzecz dla ludzi otwartych na nieco inne spojrzenie na świat, niekoniecznie ten po którym stąpamy. Dlatego powinna ona trafić w ręce czytelników, którzy sobie tego zdecydowanie życzą!


--


autorzy: Maciej Szymczak, Tomasz Siwiec (MordumX), Norbert Góra, Łukasz Czerwiński, Aleksandra Łaniszewska, Flora Woźnica, Dekster Cuoco, Piotr Barej, Łukasz Radecki.
format: A5 (ze skrzydełkami)
liczba stron: 124


Książkę można kupić na allegro lub bezpośrendnio u wydawcy pisząc na adres: [email protected].


Pod drugiej stronie światła - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści