Po drugiej stronie światła w sprzedaży

23.10.2018 | Horror Masakra | underluk

Po drugiej stronie światła w sprzedaży

Do sprzedaży trafiła antologia opowiadań inspirowanych twórczością zespołów black metalowych, zatytułowana „Po drugiej stronie światła”.


--
Krzysztof „Korsarz” Biliński tak pisze we wstępie:


...Ta antologia jest pewnego rodzaju hołdem złożonym tamtym czasom. Podobnie jak black metal jest ekstremalna, bezkompromisowa, brudna i pełna zła. Ale powstając po wielu latach od wydarzeń, które wspomniałem, jest również pewnego rodzaju wyrazem sentymentu do tej dzikości i swoistego rodzaju wolności, jaka stała za kurtyną mroku, po drugiej stronie światła...


A takie słowa możecie znaleźć na fanpage’u wydawnictwa Horror Masakra, pod którego skrzydłami książka trafiła na rynek:


"Po drugiej stronie światła", to książka o tyle niezwykła, że zaproszone do niej zostały osoby niekoniecznie pałające się rzemiosłem pisarskim. Chcieliśmy, aby w końcowym rozrachunku powstała antologia nie tyle "poprawna", co najzwyczajniej w świecie - szczera. Płynąca z naszych zainfekowanych black metalem serc. Oczywiście, sięgając po tę książkę należy się liczyć z treściami potocznie mówiąc - kontrowersyjnymi. To rzecz dla ludzi otwartych na nieco inne spojrzenie na świat, niekoniecznie ten po którym stąpamy. Dlatego powinna ona trafić w ręce czytelników, którzy sobie tego zdecydowanie życzą!


--


autorzy: Maciej Szymczak, Tomasz Siwiec (MordumX), Norbert Góra, Łukasz Czerwiński, Aleksandra Łaniszewska, Flora Woźnica, Dekster Cuoco, Piotr Barej, Łukasz Radecki.
format: A5 (ze skrzydełkami)
liczba stron: 124


Książkę można kupić na allegro lub bezpośrendnio u wydawcy pisząc na adres: [email protected]


Pod drugiej stronie światła - okładka

Najnowsze wieści