Resident Evil 3 Remake w produkcji

06.12.2018 | ppe.pl | underluk

Resident Evil 3 Remake w produkcji

Już w styczniu będziemy mogli zagrać w „Resident Evil 2 Remake”, a plotka głosi, że Capcom już teraz pracuje nad odświeżoną wersją trzeciej odsłony serii.


Taka informacja pojawiła się na forum Resetera.com.


Oczywiście oficjalnie nic nie zostało zapowiedziane, ale niedawno jeden z pracowników Capcomu zdradził, że firma pracuje obecnie nad grą, która ma nas zaskoczyć. Jakiś czas temu, ktoś inny hipotetycznie pytał, czy gracze chcieliby odświeżonego starcia z Nemesisem. No i znając japońską korporację, w której rękach jest marka, gdy tylko poczują kasę nosem, to chętnie podążają w jej kierunku.


Resident Evil 2 Remake” dopiero przed nami, ale sądząc po reakcjach graczy na każdy materiał z nadchodzącej gry, nie dziwię się, że Capcom już pracuje na odrestaurowaniem trójki. Ta ma być ostatnią pozycją z głównej linii serii, która podlegnie odświeżeniu.


Oficjalnej zapowiedzi wypatrywałbym jakoś w połowie przyszłego roku, bo teraz korporacja skupia się na promowaniu dwójki, a niedługo doczekamy się także premiery „Devil May Cry 5”. Nie ma co rozpraszać uwagi graczy. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści