Resident Evil 3 Remake w produkcji

06.12.2018 | ppe.pl | underluk

Resident Evil 3 Remake w produkcji

Już w styczniu będziemy mogli zagrać w „Resident Evil 2 Remake”, a plotka głosi, że Capcom już teraz pracuje nad odświeżoną wersją trzeciej odsłony serii.


Taka informacja pojawiła się na forum Resetera.com.


Oczywiście oficjalnie nic nie zostało zapowiedziane, ale niedawno jeden z pracowników Capcomu zdradził, że firma pracuje obecnie nad grą, która ma nas zaskoczyć. Jakiś czas temu, ktoś inny hipotetycznie pytał, czy gracze chcieliby odświeżonego starcia z Nemesisem. No i znając japońską korporację, w której rękach jest marka, gdy tylko poczują kasę nosem, to chętnie podążają w jej kierunku.


Resident Evil 2 Remake” dopiero przed nami, ale sądząc po reakcjach graczy na każdy materiał z nadchodzącej gry, nie dziwię się, że Capcom już pracuje na odrestaurowaniem trójki. Ta ma być ostatnią pozycją z głównej linii serii, która podlegnie odświeżeniu.


Oficjalnej zapowiedzi wypatrywałbym jakoś w połowie przyszłego roku, bo teraz korporacja skupia się na promowaniu dwójki, a niedługo doczekamy się także premiery „Devil May Cry 5”. Nie ma co rozpraszać uwagi graczy. 

Najnowsze wieści