Alien: Blackout zapowiedziany

07.01.2019 | ppe.pl | underluk

Alien: Blackout zapowiedziany

20th Century Fox zapowiedziało nową grę, osadzoną w uniwersum Alien – „Alien: Blackout”.


I zrobił się chryja.


Od premiery „Aline: Izolacja” minęły już cztery lata i po pierwszych twittach oraz mniejszych lub większych przeciekach, wszyscy spodziewali się zapowiedzi kontynuacji dobrze przyjętej gry z 2014 roku. Tymczasem 20th Century Fox ruszyło z kampanią marketingową gry „Alien: Blackout”, której platformą docelową są... smartfony.


Szykuje się powtórka z „Diablo: Immortal”.


Nad przygotowaniem „Alien: Blackout” pracują FoxNext Games, D3 Go! oraz Rival Games. Gracz wcielając się w Amandę Ripley, trafi na pokład stacji kosmicznej Weyland-Yutani, na której nie brakuje obcych. Na przestrzeni siedmiu poziomów będzie trzeba przeprowadzić załogę głównej bohaterki przez coraz trudniejsze zadania, korzystając wyłącznie z systemów awaryjnych stacji. Raczej chowając się w cieniu, niż stawać do otwartej walki.


Tytuł już 24 stycznia dostępny będzie w App Store oraz Google Play, a jego cena oscylować będzie w okolicach 19 złotych (nie licząc mikrotransakcji).


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści