Konkrety na temat Layers of fear 2

22.01.2019 | ppe.pl | underluk

Konkrety na temat Layers of fear 2

Bloober Team od jakiegoś czasu pracuje nad kontynuacją swojego hitu sprzed trzech lat. Wreszcie poznaliśmy konkrety na temat „Layers of fear 2”.


Tym razem z domu obłąkanego malarza przeniesiemy się na transatlantyk, na którym prowadzony jest casting do filmu. Z tej okazji przyjdzie nam wcielić się w aktora, który chce zdobyć rolę w produkcji.


Bartosz Kapron, główny projektant gry, tak wypowiedział się na temat powstającej produkcji:


Pracując nad kontynuacją Layers of Fear, staraliśmy się zachować to, co uwielbialiśmy w pierwszej grze. Ciemne, klaustrofobiczne wnętrza, zmieniające się otoczenie, a także bogata wielowarstwowa historia, która - miejmy nadzieję - skłoni graczy do refleksji nad podstawowymi elementami eksplorowanymi w produkcji.


Poniżej znajdziecie zwiastun „Layers of fear 2” oraz krótki materiał typu dziennik dewelopera. Dodatkowym smaczkiem w zapowiedzi jest głos Tony’ego Todda, którego nie muszę chyba tutaj nikomu przedstawiać.Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści