Erotyka i okultyzm w Lust from Beyond

03.03.2019 | ppe.pl | underluk

Erotyka i okultyzm w Lust from Beyond

Lust from Beyond” to nowa produkcja ekipy Movie Games Lunarium, która połączy ze sobą erotykę i okultyzm. Zaciekawieni?


Głównym bohaterem gry będzie Victor Holloway, antykwariusz, którego dręczą wizje złowieszczej krainy pełnej bólu i rozkoszy. W poszukiwaniu odpowiedzi na dręczącego go pytania, dołącza do Kultu Ekstazy.


Victor poznaje życie sekty od wewnątrz, zatracając się w jej bluźnierczych i seksualnych tradycjach. Przyjemności naszego świata jednak szybko przestają wystarczać. Kultyści, podążając za wizjami Victora, podejmują próbę dostania się do Lusst’ghaa - Krainy Rozkoszy znajdującej się poza granicami naszej rzeczywistości.


W ukończonej produkcji mamy znaleźć odważne erotyczne motywy, świat inspirowany twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego, pomysłowe zagadki, zaawansowane otoczenie pełne interaktywnych obiektów oraz starcia z potworami z innego wymiaru. Wszystko skąpane w sosie psychologicznego horroru i obserwowane w pierwszoosobowym widoku.


Gra zmierza na PC.Lust from Beyond - screen 1


Lust from Beyond - screen 2


Lust from Beyond - screen 3


Lust from Beyond - screen 4


Lust from Beyond - screen 5


Lust from Beyond - screen 6


Lust from Beyond - screen 7

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści