Chernobylite rośnie

21.03.2019 | ppe.pl | underluk

Chernobylite rośnie

Chernobylite” to nowa produkcja gliwickiego studio The Farm 51. Projekt urośnie, poszuka wsparcia na Kickstarterze, a my tymczasem otrzymaliśmy zwiastun.


Jak sam tytuł wskazuje, gra pozwoli nam zwiedzić okolice Czarnobyla, a może nawet sam reaktor. Tak przynajmniej wynika z poniższej wypowiedzi twórców:


Od momentu ogłoszenia prac nad grą, otrzymujemy od społeczności niezliczoną liczbą próśb, pytań i komentarzy, z których wyłania się jeden obraz. Gracze liczą na to, że Chernobylite pozwoli im na dogłębną eksplorację zniszczonego czarnobylskiego reaktora jądrowego oraz widmowego miasta Prypeci. A nam zależy, żeby dać im taką możliwość. To jednak oznacza konieczność przebudowania niektórych elementów projektu. Od powiększenia dostępnego w grze obszaru, który będziemy mogli przeszukiwać, po dodatkowe rozwiązania gameplay’owe. Czeka nas więc niełatwe zadanie, a do tego obciążone pewnym ryzykiem, biorąc po uwagę, że spełnienie oczekiwań graczy, wymaga od nas kolejnych podróży do Strefy Wykluczenia, skanowania kolejnych budynków i obiektów.


Dziwnym nie jest, że poszerzenie zakresu prac wymaga także zwiększonych nakładów finansowych. Dodatkowych środków firma poszuka na Kickstarterze.


Zbiórka pozwoli nam również pozyskać dodatkowe fundusze na stworzenie projektu o znacznie większym rozmachu oraz dodanie kolejnych elementów rozgrywki, o których marzyliśmy od początku. Prosimy więc o zapisywanie się do naszego newslettera, za pomocą którego wkrótce będziemy informować o rozpoczęciu kampanii!” – powiedział Wojciech Pazdur, założyciel The Farm 51.


I wreszcie obiecany zwiastun.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści