Reboot Toxic Avenger zyskał reżysera

23.03.2019 | filmweb.pl | underluk

Reboot Toxic Avenger zyskał reżysera

Wytwórnia Legendary szykuje reboot jednego z najlepszych filmów Tromy. Wiadomo już kto odświeży „Toksycznego mściciela”.


Będzie nim Macon Blair, który podpisze się jako reżyser i scenarzysta filmu. Producentami będą twórcy oryginału, czyli Lloyd Kaufman i Michael Herz.


Toksyczny mściciel” ujrzał światło dzienne w 1984 roku, a narodził się w specjalizującej się w zwariowanym kinie klasy B wytwórni Troma. Tytułowy bohater to gnębiony nastolatek, który w wyniku niewybrednego żartu wpada do pojemnika z radioaktywnymi odpadami. Zmienia go to w zmutowanego herosa, który staje do walki ze złem tego świata… albo przynajmniej swojej okolicy.


Wytwórnia liczy, że na jednym odświeżonym filmie się nie skończy i projekt przemieni się w cały cykl. Przypomnę tylko, że oryginalny „Toxic Avenger” doczekał się trzech kontynuacji i serialu animowanego i własnej serii komiksowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści