Wydawnictwo Phantom Books otworzy Posiadłość

23.04.2019 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Wydawnictwo Phantom Books otworzy Posiadłość

Posiadłość” to książka Scotta Nicholsona, która w czerwcu ukaże się nakładem wydawnictwa Phantom Books.


--


Ephram Korban - zanim odebrał sobie życie był ekscentrycznym filantropem. Poświęcił swoje całe życie na gromadzeniu dzieł sztuki: literatury, malarstwa i rzeźby. Wybudował posiadłość, położoną w sercu Appalachów i stworzył miejsce odosobnienia dla artystów, aby doskonalili swoje umiejętności i starali się stworzyć najwybitniejsze swoje dzieła.
Śmierć filantropa jednak nie zamknęła drzwi posiadłości.
Ponownie w rezydencji bez prądu, wyizolowana ze świata zewnętrznego grupa artystów zaszywa się na sześć tygodni, aby tworzyć.
Dołącza do nich Anna Galloway. Kobieta nie interesuje się jednak sztuką, a jeszcze mniej ludźmi, którzy ją tworzą. Jej wrażliwość bardziej odpowiada rzeczywistości poza fizycznej, nadprzyrodzonej i astralnej. Widzi dusze zmarłych, a wizje których doświadcza ujawniają ich straszne tajemnice.
Anna jest medium, która dwór Korbana widziała w swoich snach - i wierzy, że duch mizantropa wędruje po jego korytarzach.
Rozpoczyna się koszmar!


--


Za grafikę na okładce odpowiada Peter Stanimirov.


Posiadłość - Scott Nicholson - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści