Nowa gra w świecie Evil Dead?

20.05.2019 | bloody-disgusting.com | underluk

Nowa gra w świecie Evil Dead?

Ash miał być w „Dead by Daylight”. Potem w „Mortal Kombat 11”. Okazuje się jednak, że „Evil Dead” otrzyma własną (kolejną) grę.


Jakiś czas temu w sieci krążyła plotka, że Ash będzie grywalną postacią w asynchronicznym slasharze „Day by Deaylight”. Narodzin tej informacji można doszukiwać się w sierpniu zeszłego roku, kiedy to Bruce Campbell w jednym z wywiadów zdradził, że pracuje nad grą wideo, gdzie podłoży głos pod postać Asha. W końcu nikt sobie nie wyobraża by ten bohater brzmiał inaczej.


Zupełnie niedawno, pojawiły się inne informacje. Otóż mówiło się, że Ash trafi jako grywalna postać do „Mortal Kombat 11” w jednym z nadchodzących DLC. Burce Campbell kategorycznie temu zaprzeczył.


Najwyraźniej było jednak coś na rzeczy.


W nowy czacie dla TV Insider, aktor zdradził, że powstaje nowa gra w uniwersum „Evil Dead”. Pełnoprawny i samodzielny tytuł, który ma ukazać się w przeciągu roku, choć nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty premiery. W grze nie będzie jednak Asha jakiego znamy. Historia tego bohatera jest już podobno zakończona.


Warto wspomnieć, że w wirtualny świat „Evil Dead” możemy zanurzyć się w takich tytułach jak „Evil Dead: Hail to the King” (2000), „Evil Dead: A Fistful of Boomstick” (2003) czy „Evil Dead: Regeneration” (2005).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści