Nowa gra w świecie Evil Dead?

20.05.2019 | bloody-disgusting.com | underluk

Nowa gra w świecie Evil Dead?

Ash miał być w „Dead by Daylight”. Potem w „Mortal Kombat 11”. Okazuje się jednak, że „Evil Dead” otrzyma własną (kolejną) grę.


Jakiś czas temu w sieci krążyła plotka, że Ash będzie grywalną postacią w asynchronicznym slasharze „Day by Deaylight”. Narodzin tej informacji można doszukiwać się w sierpniu zeszłego roku, kiedy to Bruce Campbell w jednym z wywiadów zdradził, że pracuje nad grą wideo, gdzie podłoży głos pod postać Asha. W końcu nikt sobie nie wyobraża by ten bohater brzmiał inaczej.


Zupełnie niedawno, pojawiły się inne informacje. Otóż mówiło się, że Ash trafi jako grywalna postać do „Mortal Kombat 11” w jednym z nadchodzących DLC. Burce Campbell kategorycznie temu zaprzeczył.


Najwyraźniej było jednak coś na rzeczy.


W nowy czacie dla TV Insider, aktor zdradził, że powstaje nowa gra w uniwersum „Evil Dead”. Pełnoprawny i samodzielny tytuł, który ma ukazać się w przeciągu roku, choć nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty premiery. W grze nie będzie jednak Asha jakiego znamy. Historia tego bohatera jest już podobno zakończona.


Warto wspomnieć, że w wirtualny świat „Evil Dead” możemy zanurzyć się w takich tytułach jak „Evil Dead: Hail to the King” (2000), „Evil Dead: A Fistful of Boomstick” (2003) czy „Evil Dead: Regeneration” (2005).

Najnowsze wieści