Szczęki w sprzedaży

28.05.2019 | replika.eu/tytul/szczeki/ | underluk

Szczęki w sprzedaży

Dziś dzięki wydawnictwu Replika, swoją premierę ma książka „Szczęki” autorstwa Petera Benchleya.


--


Światowy bestseller, który za pośrednictwem ekranizacji w reżyserii Stevena Spielberga na stałe zagościł w kulturze popularnej.


Martin Brody, szef policji w nadmorskiej miejscowości Amity, będzie musiał zmierzyć się z największym kryzysem w swojej karierze. W przybrzeżnych wodach pojawił się rekin – nieobliczalny władca podwodnego świata. Coraz więcej ofiar kończy tragicznie w szczękach bestii. Brody staje przed nie lada dylematem: zamknąć plaże, doprowadzając tym do ruiny mieszkańców Amity, którzy utrzymują się wyłącznie z sezonu turystycznego, czy ugiąć się pod naciskiem burmistrza, który z tajemniczych pobudek upiera się przy próbach wyciszenia całej sprawy? Brody wraz z ichtiologiem Mattem Hooperem i awanturniczym łowcą rekinów Quintem wyrusza w morze, by zapolować na żarłacza białego. Lecz po pierwszej konfrontacji z bestią na pełnym morzu okazuje się, że rekin jest jeszcze większy i żarłoczniejszy, niż przypuszczali.


--


Przekład: Tomasz Kaźmierczak
Tytuł oryginału: Jaws
Data wydania: 2019
Data premiery: 28 maja 2019
ISBN: 978-83-66217-32-4
Format: 130x200
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 320
Kategoria: Fantastyka i groza


Szczęki - Peter Benchley - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści