Replika prezentuje Opętania

01.08.2019 | replika.eu/tytul/opetana-historie-prawdziwe/ | underluk

Replika prezentuje Opętania

Wydawnictwo Replika zapowiedziało „Opętania. Historie prawdziwe” Eda i Lorraine Warrenów.


Będzie to druga po „Nawiedzenia. Historie prawdziwe” książka znanego małżeństwa demonologów, która ukaże się nakładem wydawnictwa.


--


Polecamy kolejny po Nawiedzeniach. Historiach prawdziwych bestseller Warrenów!


Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata. Zdumiewające doświadczenia Warrenów ze światem nadprzyrodzonym stały się inspiracją dla bestsellerowych książek i bijących rekordy popularności filmów, w tym Obecność, Annabelle czy The Amityville Horror.


Książka Opętania. Historie prawdziwe zawiera między innymi szczegóły dotyczące sprawy nastolatki, eksperymentującej z satanizmem i seansami spirytystycznymi, co sprawiło, że stała się ofiarą najbardziej przerażającego demona… Przeczytacie w niej również o miasteczku terroryzowanym przez morderczą, niepowstrzymaną siłę, tak złą, że mogło ją zrodzić wyłącznie piekło… a także o domu opanowanym przez bezlitosną, niszczycielską furię poltergeistów… Poznacie też szczegółowe fakty stojące za słynną posiadłością w Amityville.


--


Premiera zapowiedziana jest na 29 października 2019


Przekład: Martyna Plisenko
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-66217-80-5
Format: 130x200
Oprawa: Miękka
Kategoria: Literatura faktu


Opętania. Historie prawdziwe - okładka

Najnowsze wieści