Replika prezentuje Opętania

01.08.2019 | replika.eu/tytul/opetana-historie-prawdziwe/ | underluk

Replika prezentuje Opętania

Wydawnictwo Replika zapowiedziało „Opętania. Historie prawdziwe” Eda i Lorraine Warrenów.


Będzie to druga po „Nawiedzenia. Historie prawdziwe” książka znanego małżeństwa demonologów, która ukaże się nakładem wydawnictwa.


--


Polecamy kolejny po Nawiedzeniach. Historiach prawdziwych bestseller Warrenów!


Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata. Zdumiewające doświadczenia Warrenów ze światem nadprzyrodzonym stały się inspiracją dla bestsellerowych książek i bijących rekordy popularności filmów, w tym Obecność, Annabelle czy The Amityville Horror.


Książka Opętania. Historie prawdziwe zawiera między innymi szczegóły dotyczące sprawy nastolatki, eksperymentującej z satanizmem i seansami spirytystycznymi, co sprawiło, że stała się ofiarą najbardziej przerażającego demona… Przeczytacie w niej również o miasteczku terroryzowanym przez morderczą, niepowstrzymaną siłę, tak złą, że mogło ją zrodzić wyłącznie piekło… a także o domu opanowanym przez bezlitosną, niszczycielską furię poltergeistów… Poznacie też szczegółowe fakty stojące za słynną posiadłością w Amityville.


--


Premiera zapowiedziana jest na 29 października 2019


Przekład: Martyna Plisenko
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-66217-80-5
Format: 130x200
Oprawa: Miękka
Kategoria: Literatura faktu


Opętania. Historie prawdziwe - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści