Polacy szykują Anthology of Fear

10.09.2019 | ppe.pl | underluk

Polacy szykują Anthology of Fear

Anthology of Fear” to nadchodzący potrójny psychologiczny horror, nad którym pracuje rodzima ekipa RG Crew.


Potrójny bo w grze poznamy trzy opowieści. Pierwsza, osadzona w XX wieku na syberyjskim odludziu, skupi się na przetrwaniu w niezbyt sprzyjających warunkach. Druga zajmie się wyobcowanie i aktem twórczym we współczesności. Trzecia natomiast nie ma określonych ram czasowych, ale weźmie na warsztat wspomnienia.


Tak o grze mówi Hubert Zatorski, reżyser i główny designer produkcji:


Każda z trzech historii jest inna – oczywiście różne są też postacie, epoki czasowe, itd. Gracz otrzyma więc niejako trzy mniejsze gry w jednej. Każda z nich zapewni odmienne doświadczenia. Nasza gra będzie różnorodna i niejednoznaczna. W Anthology of Fear bez żadnego problemu odnajdą się m.in. fani serii Silent Hill i Outlast, ale także tytułów w stylu Layers of Fear, Alan Wake czy nawet Hunt: Showdown.


A tak Piotr Rycąbel, główny programist:


W Anthology of Fear przyjęliśmy szeroką perspektywę i to przełoży się na samą rozgrywkę. Poszczególne epizody będą więc zróżnicowane również pod tym względem. Zależnie od epizodu, nie zabraknie np. eksploracji, skradania, ucieczki, walki i polowania.


Produkcja zmierza na PC i Nintendo Switch, a na blaszakach powinniśmy móc zagrać już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Na maszynce Nintendo kilka miesięcy później.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści