Słowiański Horror w sprzedaży

13.09.2019 | sklep.okolicastrachu.pl | underluk

Słowiański Horror w sprzedaży

Do sprzedaży trafiła antologia „Słowiański Horror” wydana nakładem wydawnictwa Horror Masakra. Chcecie? Musicie zaczekać na dodruk.


Tak. Książka już się wyprzedała, ale spokojnie, wydawca już zamówił kolejną porcję egzemplarzy. Starczy dla każdego… chyba.


--


To już czwarta publikacja wydawnictwa Horror Masakra, której tematem przewodnim jest słowiańska groza i niesamowitość.


Słowiański Horror” – antologia szczególna, która zwiastuje nam narodziny słowiańskiego horroru! Naszą misją jest popularyzacja kultury duchowej dawnych Słowian poprzez literacką grozę, bo to my jesteśmy prawnukami żerców, wołochów, wiedźm, guślarzy, wędrownych dziadów, którzy przed wiekami rozsiewali naszą kulturę po całej słowiańszczyźnie. Gdyby nie nasi przodkowie, świat nigdy nie usłyszałby o utopcach, wąpierzach, upiorach, wilkodłakach, złośliwym lichu, przerażających mamunach czy zwodniczo pięknych rusałkach. Wszystko to jest naszą kulturową spuścizną, dziedzictwem, które wyssaliśmy wraz z mlekiem matki. Dbajmy o nie i krzesajmy wieczny ogień pamięci. Słowiański horror uderza – nie po raz pierwszy i zapewne nie ostatni. Tego możecie być pewni. Będziemy Was straszyć do końca świata i jeden dzień dłużej! Maciej Szymczak.


Spis treści:
Franciszek M.Piątkowski – „Poroniec”
Marek Kwietniewski: – „Żywy Ogień”
Aleksandra Rozmus – ” Żądza Zemsty”
Adam Loraj: – „Siostry Losy”
Patrycja Żurek – „Lucjan”
Agata Poważyńska – „Wierzbowe Dzieci”
Artur Grzelak – „Pożóg”
Jacek Pelczar – „Pieniacz”
Adrian Turzyński – „Przebudzenie”
Aleksandra Kozioł – „Jak było”
Maciej Szymczak – „Wąpierz”
Tomasz Siwiec – „Bieda”


W książce znajdzie się także słowiańska poezja autorstwa Łukasza Szczygło oraz klimatyczne rysunki grafika Michała Kędzierskiego.


– 220 stron
– trzynastu autorów
– dwanaście mocnych tekstów + słowiańska poezja


Słowiański horror - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści