Martha is Dead zapowiedziana

03.10.2019 | gram.pl | underluk

Martha is Dead zapowiedziana

Ostatnio nastały ciekawe czasy dla wielbicieli wirtualnych horrorów. „Martha is Dead” to najnowsza propozycja, w którą zagramy w przyszłym roku.


Fabuła produkcji została osadzona w Toskanii w 1944 roku, ale II Wojna Światowa jest tutaj tylko tłem. Główne wydarzenia skupią się na bliźniaczce tytułowej Marthy i traumie, jaką wywrze na niej odnalezienie zbezczeszczonych zwłok siostry.


Leo Zullo, dyrektor zarządzający ekipą odpowiedzialną za grę, tak wypowiedział się o tym projekcie:


Martha is Dead to piękna, dręcząca opowieść, która zabierze graczy w niezapomnianą podróż. Jesteśmy pewni, że pozostawi ślad na graczach, tak jak zrobiła to z nami […].W LKA tworzymy opowieści, które nadwyrężają wyobraźnię do granic, jednocześnie otaczając je elementami z prawdziwego świata. To dzięki nim są bardziej wciągające i przyziemne.


Nad „Martha is Dead” pracują ekipy Wired Production Partners oraz LKA. Produkcja trafi na rynek w przyszłym roku, ale nie podano jeszcze dokładnej daty, ani platform docelowych.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści