„Muchy” i „Krwawy Połów” zapowiedziane

13.10.2019 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

„Muchy” i „Krwawy Połów” zapowiedziane

Wydawnictwo Phantom Books Horror zapowiedziało „Muchy” Tomasza Siwca oraz napisany razem z synem Jakubem „Krwawy połów”.


Książki dostały osobną numerację (odpowiednio 14 i 15), ale będą sprzedawane w pakiecie, więc i ja nie będę ich rozdzielał.


--


"Muchy" Tomasz Siwiec


Pewien polityk stara się odbudować swój wizerunek po odniesionej klęsce: nie udało mu się udowodnić przyczyn katastrofy smoleńskiej. Na skutek „objawień” dowiaduje się, że Ziemię zgładzi plaga zmutowanych much. Walka z morderczą zarazą może okazać się zbawienna dla odbudowania jego dawnej pozycji. Tymczasem muchy sieją śmierć i zarazę w Suchej Beskidzkiej — małej miejscowości na południu Polski. Polityk nasyła do walki z owadami tajną broń, jednak wkrótce okazuje się, że jego decyzja przyniesie katastrofalne skutki, a zmutowane muchy to zaledwie początek nadchodzącego armagedonu!


--


"Krwawy połów" Tomasz i Jakub Siwiec


Paczka przyjaciół postanawia zabić przypadkowego człowieka. Ofiarą pada miejscowy włóczęga. Wkrótce okazuje się, że jego duch powraca, aby dokonać na swych oprawcach krwawej zemsty.


--


Książki ukażą się w listopadzie.


Muchy, Krwawy połów - Tomasz i Jakub Siwiec - okładka

Najnowsze wieści