Więcej upiornych opowieści po zmroku

06.11.2019 | Zysk i S-ka | underluk

Więcej upiornych opowieści po zmroku

Jeśli „Upiorne opowieści po zmroku” przypadły Wam do gustu, to wydawnictwo Zysk i S-ka przygotowało „Więcej upiornych opowieści po zmroku”.


--


Czy lubisz być straszony…


Witajcie w przerażającym świecie Upiornych opowieści, ponadczasowej kolekcji opowiadań o strachu, mrocznej zemście i nadprzyrodzonych zdarzeniach, okraszonych mrożącymi krew w żyłach ilustracjami.


Alvin Schwarz po raz kolejny zabiera młodych czytelników w świat niesamowitych opowieści. W tym tomie znajdziecie historie jeszcze bardziej mroczne, których puenta wywołuje zimne ciarki i nieprzyjemne uczucie niepokoju.


Dusze nieszczęśników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że są martwi. Zmarli powstający z grobów i wyruszające w rejs statki pełne duchów, zjaw i niewyjaśnionych zdarzeń. Czym zasłużyła sobie załoga statku „Pride” na wieczne potępienie? Jaką tajemnicę skrywa stara „Gertrude Spurshoe” i żeglarz nazywany McLarenem?


Nie zabraknie również psów i kotów z piekielnych czeluści, gnijących narzeczonych jakby rodem z filmów Tima Burtona czy sytuacji z pogranicza jawy i snu. I choć czasami podczas czytania uśmiechniecie się, czasami przewidzicie zakończenie, to każda z opowieści może przerazić do szpiku kości. Wystarczy tylko, że zgasicie światła i pozwolicie, by Jeannie, Daisy czy Cyganka z bębnem przybyli…


Połączenie klimatu serialu Stranger Things z motywami znanymi z klasyki opowieści grozy spod znaku Stephena Kinga.


--


Książka jest już do kupienia. 


autor: Alvin Schwartz
format: 140 x 205 mm
stron: 136
okładka: twarda
wydawnictwo: Zysk i S-ka
tłumaczenie: Piotr Kuś
wydanie: wyd. 1
ISBN: 978-83-8116-786-4
sugerowana cena det.: 29,90 zł


Więcej upiornych opowieści po zmroku - Alvin Schwartz - okładka

Najnowsze wieści