Dom Horroru wyda Header

12.11.2019 | facebook.com/domhorroru/ | underluk

Dom Horroru wyda Header

Na początku przyszłego roku, nakładem wydawnictwa Dom Horroru ukaże się coś potężnego. Fani Edwarda Lee nadchodzi „Header”.


--


KULTOWA, LEGENDARNA, NIESMACZNA, W ZŁYM GUŚCIE, ŁAMIĄCA WSZELKIE TEMATY TABU, OBRZYDLIWA, OWIANA ZŁĄ SŁAWĄ...JEDYNA W SWOIM RODZAJU...


Dziadziusiu, co to header?


Header to groteskowa i straszna opowieść, będąca dziełem mistrza ekstremalnego horroru – autora takich książek jak: Zgroza w Innswich, Diabelskie nasienie czy Świnia. Jeszcze czegoś takiego nie czytaliście! Jest to naprawdę makabryczna zagadka, w stylu Joe R. Lansdale'a... pławiąca się wręcz we krwi!


Starzec pozbawiony stóp, prymitywny gwałciciel, świeżo po odbyciu wyroku i glina, który dla pieniędzy zrobi wszystko... Wszystkich coś ze sobą łączy...


Niezwykła zemsta i niespotykana perwersja. W jakim chorym umyśle mogły się narodzić w takim nasileniu? Jak bardzo podłym?


Gdzieś wśód wzgórz mają miejsce odrażające wydarzenia. Ze starej, plugawej szopy dochodzą odgłosy: oszalałej uczty, szarpiących nerwy zawodzeń, wrzasków ginących wśród bezdennej nocy. Lecz nie zaglądaj przez okno do środka, jeśli naprawdę nie chcesz o tym wiedzieć!


--


Wydawnictwo zakupiło także prawa do oryginalnej okładki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści