Dom Horroru wyda Header

12.11.2019 | facebook.com/domhorroru/ | underluk

Dom Horroru wyda Header

Na początku przyszłego roku, nakładem wydawnictwa Dom Horroru ukaże się coś potężnego. Fani Edwarda Lee nadchodzi „Header”.


--


KULTOWA, LEGENDARNA, NIESMACZNA, W ZŁYM GUŚCIE, ŁAMIĄCA WSZELKIE TEMATY TABU, OBRZYDLIWA, OWIANA ZŁĄ SŁAWĄ...JEDYNA W SWOIM RODZAJU...


Dziadziusiu, co to header?


Header to groteskowa i straszna opowieść, będąca dziełem mistrza ekstremalnego horroru – autora takich książek jak: Zgroza w Innswich, Diabelskie nasienie czy Świnia. Jeszcze czegoś takiego nie czytaliście! Jest to naprawdę makabryczna zagadka, w stylu Joe R. Lansdale'a... pławiąca się wręcz we krwi!


Starzec pozbawiony stóp, prymitywny gwałciciel, świeżo po odbyciu wyroku i glina, który dla pieniędzy zrobi wszystko... Wszystkich coś ze sobą łączy...


Niezwykła zemsta i niespotykana perwersja. W jakim chorym umyśle mogły się narodzić w takim nasileniu? Jak bardzo podłym?


Gdzieś wśód wzgórz mają miejsce odrażające wydarzenia. Ze starej, plugawej szopy dochodzą odgłosy: oszalałej uczty, szarpiących nerwy zawodzeń, wrzasków ginących wśród bezdennej nocy. Lecz nie zaglądaj przez okno do środka, jeśli naprawdę nie chcesz o tym wiedzieć!


--


Wydawnictwo zakupiło także prawa do oryginalnej okładki.

Najnowsze wieści