Locke & Key na Netflix

05.12.2019 | netflix | underluk

Locke & Key na Netflix

Nie wiem który już raz piszę o ekranizacji „Locke & Key”, ale tym razem wygląda na to, że serial w końcu się ukaże i to już w grudniu. Na Netflix.


Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. "Locke & Key" od Carltona Cuse'a ("Zagubieni", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.


W serialu występują Darby Stanchfield ("Skandal") jako Nina Locke, Jackson Robert Scott ("To" i "To: Rozdział 2") jako Bode Locke, Connor Jessup ("American Crime") jako Tyler Locke, Emilia Jones ("Horrible Histories") jako Kinsey Locke, Bill Heck ("Ballada o Busterze Scruggsie") jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodgea, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck ("American Vandal") Gabea, a Coby Bird Rufusa Whedona.


Premiera: 7 grudnia.


Locke & key - plakat

Najnowsze wieści