Locke & Key na Netflix

05.12.2019 | netflix | underluk

Locke & Key na Netflix

Nie wiem który już raz piszę o ekranizacji „Locke & Key”, ale tym razem wygląda na to, że serial w końcu się ukaże i to już w grudniu. Na Netflix.


Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. "Locke & Key" od Carltona Cuse'a ("Zagubieni", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.


W serialu występują Darby Stanchfield ("Skandal") jako Nina Locke, Jackson Robert Scott ("To" i "To: Rozdział 2") jako Bode Locke, Connor Jessup ("American Crime") jako Tyler Locke, Emilia Jones ("Horrible Histories") jako Kinsey Locke, Bill Heck ("Ballada o Busterze Scruggsie") jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodgea, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck ("American Vandal") Gabea, a Coby Bird Rufusa Whedona.


Premiera: 7 grudnia.


Locke & key - plakat

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści