Piosenki na koniec świata w sprzedaży

08.12.2019 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

Piosenki na koniec świata w sprzedaży

Piosenki na koniec świata” Roberta Ziębińskiego dziś mają swoją premierę. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Phantom Books Horror.


--


Miasteczko, którego mieszkańcy zamieniają się w krwiożercze bestie. Koniec świata, który przychodzi nagle i niemal jak w piosence Roberty Flack zabija delikatnie w rytm piosenki. Plaga zombie w Polsce. Prywatny detektyw, który szukając morderczyni odkrywa, że przekleństwo może zabijać. I wreszcie seryjny morderca gustujący w mięsie celebrytów. Dziesięć opowiadań, które łączy jeden motyw - chęć przeżycia człowieka w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Horror, kryminał, postapokaliptyczna fantastyka, thriller, opowieści o duchach a nawet historia miłosna - to wszystko znajdziecie z “Piosenkach na koniec świata”.


--

Tytuł początkowo zapowiadany był na październik, ale jak widać nastąpił mały poślizg. Za okładkę odpowiada Dawid Boldys (ShredPerspectiveWorks), a książkę możecie zamówić poprzez stronę wydawcy.


Piosenki na koniec świata - Robert Ziębiński - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści