Hotel Afterlife – piekielny tycoon zapowiedziany na PC i konsole

22.01.2020 | Informacja prasowa | underluk

Hotel Afterlife – piekielny tycoon zapowiedziany na PC i konsole

W IV kwartale 2020 r. na PC wydana zostanie nowa strategia ekonomiczna Hotel Afterlife – zapowiedziało Gaming Factory S.A.


 Ten pełny czarnego humoru piekielny tycoon pojawi się także na Nintendo Switch i innych konsolach. Twórcy z polskiego Alrauna Studio zapowiadają, że Hotel Afterlife pozwoli na „oczyszczanie grzesznych dusz” i będzie tytułem skierowanym m.in. do fanów Two Point Hospital i serii Dungeon Keeper.


Nad stworzeniem Hotel Afterlife pracuje niezależne polskie Alrauna Studio. Wydawcą gry będzie Gaming Factory S.A., w którego planach wydawniczych znajdują się też m.in. komiksowa strzelanka Chains of Fury oraz sportowo-wyścigowy FoodBall.


Gracz wcieli się w managera nietypowego, zlokalizowanego w piekielnych zaświatach, hotelu. Zasady działania tego hotelu będą całkowicie niestandardowe. Jak tłumaczą twórcy gry, zamiast opiekować się i przychylać nieba klientom, gracz otrzyma zadanie odpowiedniego „ugoszczenia” grzeszników. Sprawne i efektywne prowadzenie Hotelu Afterlife umożliwi pięcie się w korporacyjnej hierarchii.


Ten nietypowy tycoon tworzony jest z myślą o jednoosobowej rozgrywce. Tytuł ma zaoferować rozbudowaną kampanię z 9 piekielnymi mapami, wzorowanymi na kręgach piekielnych z Boskiej komedii Dantego Alighieri. Przygotowany zostanie też tryb swobodnej rozgrywki, a twórcy rozważają także szereg dodatków opartych na mitologiach i kulturach z całego świata.


„Hotel Afterlife to nie pięciogwiazdkowy hotel pełen luksusów, ale miejsce bardzo specyficzne. To swego rodzaju oczyszczalnia grzesznych dusz. W tym świecie walutą nie będą dolary, jeny, euro czy kryptowaluty, ale po prostu grzechy. Nasza gra zapewni wiele możliwości i pozwoli na uwolnienie kreatywnego potencjału graczy. Rozgrywka będzie koncentrować się na budowaniu, personalizacji oczyszczania dusz oraz różnych elementach ekonomicznych. Nie zabraknie też niejednoznacznego humoru na dobrym poziomie i odniesień do popkultury czy polityki” – mówi game designer w Alrauna Studio, Michał Stonawski.


Nowy tycoon pozwoli na budowę hotelu od podstaw, włącznie z zaplanowaniem poszczególnych pomieszczeń i pięter. To od gracza zależeć będzie też wybór i umiejscowienie atrakcji, w tym wielu urządzeń tortur. Zadania obejmą również zarządzanie kosiarzami i personelem, a także podejmowanie decyzji o charakterze architektonicznym i finansowym.
„Ten piekielny tycoon połączy w sobie rozbudowane elementy strategiczno-ekonomiczne i sporo czarnego humoru. Hotel Afterlife powinien szczególnie mocno przypaść do gustu graczom ceniącym sobie gry w stylu Two Point Hospital, Dungeon Keeper, Hotel Giant czy Prison Architect” – mówi CEO Gaming Factory S.A., Mateusz Adamkiewicz.


Hotel Afterlife – główne cechy:
- piekielny tycoon;
- oczyszczanie grzesznych dusz;
- kampania oparta na 9 kręgach piekielnych Dantego;
- dużo czarnego humoru;
- zróżnicowane narzędzia tortur;
- zarządzanie personelem i kosiarzami;
- rankingi online.


Gaming Factory S.A. zapowiada, że Hotel Afterlife zostanie wydany na PC (Steam) w IV kw. 2020 r. Później gra ma trafić również na Nintendo Switch oraz inne konsole.


Hotel Afterlife (Steam):
https://store.steampowered.com/app/1222960/Hotel_Afterlife/Hotel After Life - screen 1


Hotel After Life - screen 2


Hotel After Life - screen 3


Hotel After Life - screen 4


Hotel After Life - screen 5


Hotel After Life - screen 6


Hotel After Life - screen 7


Hotel After Life - screen 8


Hotel After Life - screen 9


Hotel After Life - screen 10


Hotel After Life - screen 11


Hotel After Life - screen 12


Hotel After Life - screen 13

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści