Kolejne upiorne opowieści po zmroku

01.02.2020 | Zysk i S-ka | underluk

Kolejne upiorne opowieści po zmroku

Kolejne upiorne opowieści po zmroku” czyli ciąg dalszy strasznych historii Alvina Schwartza wydawanych przez Zysk i S-ka.


--


Historie, które mrożą krew w żyłach!
Alvin Schwarz po raz ostatni już zabiera czytelników do świata swoich upiornych opowieści. Potrafią nas przerazić najróżniejsze rzeczy i zjawiska. Przerażają nas umarli, przerażają ciemności, nocne szelesty, trzaski, wrzaski i tajemnicze szepty. Ze strachem reagujemy na niewyraźne kształty albo na odgłosy zbliżających się kroków. Boimy się dziwnych zdarzeń i koszmarów, które… czasami okazują się rzeczywistością.
Zwykle staramy się unikać sytuacji, które mogą wywołać strach, a jednak wciąż opowiadamy sobie niesamowite historie. Na przykład o przedwczesnym spotkaniu ze śmiercią. O smacznych potrawach z ludzkiego mięsa. O tajemniczym psie, nawiedzającym dom samotnego mężczyzny. O dziwnych stworach, obejmujących w nocy władzę nad mokradłami. O dziewczynie, wychowywanej przez wilki, albo o pewnym rancho w Teksasie, na którym zadomowił się poltergeist.
Czas na prawdziwy strach…
Połączenie klimatu serialu Stranger Things z motywami znanymi z klasyki opowieści grozy spod znaku Stephena Kinga.
Na podstawie książki nakręcono jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów 2019 roku, powstały ze współpracy Guillermo del Toro (Kształt wody i Labirynt fauna) z André Øvredalem (Autopsja Jane Doe i Łowca trolli).


--


Przewidywana premiera 18.02

Tytuł oryginału: Scary Stories 3: More Tales to Chill Your Bones
Ilustrował: Stephen Gammel
Przełożył: Piotr Kuś
Stron: 152
Format: 140x205 mm
Wydanie: I
Oprawa: twarda
Gatunek: horror komediowydla młodzieży
E-book: tak
ISBN: 978-83-8116-830-4
EAN: 9788381168304
Cena detaliczna: 29,90 zł


Kolejne upiorne opowieści po zmroku - Alvin Schwartz - okładka

Najnowsze wieści