W lesie dziś nie zaśnie nikt z pełnym zwiastunem

18.02.2020 | youtube | underluk

W lesie dziś nie zaśnie nikt z pełnym zwiastunem

Polski kinowy horror to nieczęste zjawisko, a „W lesie dziś nie zaśnie nikt” ma szansę trafić w gusta miłośników slasherów. Jest pełny zwiastun.


Grupka uzależnionej on technologii młodzieży trafia na obóz, gdzie mają doznać odrobiny wymuszonego odwyku. Bez telefonów, komputerów itp. Tylko przyroda i głusza… i morderca.


Slasher pełną gęba. I jedyne co mnie martwi to hasło „pierwszy polski horror” na poniższym zwiastunie, bo albo twórcy nie mają pojęcia o polskiej kinematografii, albo traktują swojego widza jak debila. Bo, że jest to tylko hasło reklamowe nie wierzę. Nikt nie ma tak mało godności by takich haseł używać.


W każdym razie, film reżyseruje Bartosz Kowalski, a na ekranie przewiną się: Julia Wieniawa, Wiktoria Gasiewska, Michał Lupa, Stanislaw Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko.


Premiera „W lesie dziś nie zaśnie nikt” jak przystało na slasher odbędzie się w piątek 13 marca.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści