Do tajemniczej studni zajrzymy w marcu

23.02.2020 | facebook.com/siwiectomek, tomaszsiwiec.pl | underluk

Do tajemniczej studni zajrzymy w marcu

Nowa książka Tomasza Siwca „Tajemnicza studnia”, trafi do sprzedaży mniej więcej w połowie marca.


--


Wakacje nie zaczęły się najlepiej. Reni zdechł ukochany chomik — Rambo. Wraz z trójką najlepszych przyjaciół, postanawiają pochować zwierzę w nieczynnej studni pod lasem. Nieoczekiwanie Rambo powraca do właścicielki cały i zdrowy. Okazuje się, że tajemnicza studnia ma nie tylko magiczne właściwości, ale także skrywa przerażającą tajemnicę.


--


Jak pisze autor na swoim blogu, historia w „Tajemniczej studni” nie jest stricte horrorem, a bardziej opowieścią grozy, klimatem nawiązującą do „Z krainy cienia – opowiadania niesamowite”. Jeśli komuś zajawka kojarzy się z „Cmętarzem Zwieżąt” Kinga (co w sumie dziwnym nie jest), to Tomasz Siwiec podkreśla, że jest to błędny trop i fabuła nie ma z opowieścią amerykańskiego pisarza nic wspólnego.


Okładkę przygotowała Joanna Widomska. Wydawcą będzie Phantom Books, a data premiery to prawdopodobnie 16 marca (może wcześniej).


Tajemnicza Studnia - Tomasz Siwiec - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści