Amnesia: Rebirth zapowiedziana

07.03.2020 | ppe.pl | underluk

Amnesia: Rebirth zapowiedziana

Studio Frictional Games ujawniło prace nad grą „Amnesia: Rebirth”. Produkcja ukaże się jeszcze w tym roku, a na zaostrzenie apetytu mamy zwiastun.


Ekipa, która dała nam takie straszaki jak „Penumbra”, „Soma” czy „Amnesia” właśnie, wraca do tej ostatniej serii i ma przed graczami stawić wyzwanie „zachowania spokoju w obliczu niewyobrażalnego terroru”.


Główną bohaterką gry będzie Tasi Trianon, która wyruszy we „wstrząsającą podróż przez osamotnienie i rozpacz, osobisty strach i ból, jednocześnie eksplorując granice ludzkiej odporności”. Cokolwiek miałoby to znaczyć.


Premiera „Amnesia: Rebirth” planowana jest na jesień. Tytuł ukaże się na PC i PS4.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści