Premiera – Szczęki Steelbook

18.06.2020 | filmostrada.pl | underluk

Premiera – Szczęki Steelbook

Lubicie eleganckie wydania? Kuszą was steelbooki? Dzięki Filmostradzie od dziś dostępne są „Szczęki” na blu-ray w 4K ultra HD.


--


Szczęki to dzieło nagrodzonego przez Akademię Filmową® Stevena Spielberga*, który tym filmem ustanowił nowe standardy dla tego gatunku filmowego. Niepowtarzalny klimat przerażających scen wyznacza nowy rozdział w historii kina. Film stał się kulturalnym fenomenem, a podekscytowani widzowie, przykuci do swoich foteli, nie byli w stanie oderwać wzroku od ekranu. Historia opowiedziana w filmie zaczyna się w momencie, gdy nadmorska społeczność małego kurortu Amity zostaje zaatakowana przez krwiożerczego żarłacza białego. Szef miejscowej policji (Roy Scheider), młody biolog morski (Richard Dreyfuss) oraz łowca rekinów (Robert Shaw) wyruszają z desperacką misją zabicia bestii zanim ta znowu zaatakuje niewinnych ludzi. Niezapomniany finał, w którym starcie z krwiożerczym rekinem do dzisiaj wywołuje paniczny strach, zobaczyć będzie można w najwyższej jakości obrazu. Szczęki pozostają jednym z najbardziej wpływowych i fascynujących filmów wszechczasów!


Materiały dodatkowe:
Making of + Sceny usunięte i duble + Na planie + Fenomen szczęk + Rekin wiecznie groźny – wpływ i dziedzictwo „Szczęk” + Oryginalny trailer


Data premiery BLU-RAY: 18 czerwca 2020
Produkcja: USA
Scenariusz: Robert Shaw, Howard Sackler
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss
Region: 2
Dźwięk 4K UHD: DA angielski; DD 5.1 polski, rosyjski, tajski; DTS 5.1 węgierski,
Napisy 4K UHD: polski, angielski, kantoński, mandaryński, koreański, rumuński, rosyjski, tajski
Obraz 4K UHD: COLOUR/ HDR10/HDR10+/ DV 3840x2160/ 23.98PsF 16:9 2.35:1 Widescreen


Szczęki - steelbook

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści