Premiera – Szczęki Steelbook

18.06.2020 | filmostrada.pl | underluk

Premiera – Szczęki Steelbook

Lubicie eleganckie wydania? Kuszą was steelbooki? Dzięki Filmostradzie od dziś dostępne są „Szczęki” na blu-ray w 4K ultra HD.


--


Szczęki to dzieło nagrodzonego przez Akademię Filmową® Stevena Spielberga*, który tym filmem ustanowił nowe standardy dla tego gatunku filmowego. Niepowtarzalny klimat przerażających scen wyznacza nowy rozdział w historii kina. Film stał się kulturalnym fenomenem, a podekscytowani widzowie, przykuci do swoich foteli, nie byli w stanie oderwać wzroku od ekranu. Historia opowiedziana w filmie zaczyna się w momencie, gdy nadmorska społeczność małego kurortu Amity zostaje zaatakowana przez krwiożerczego żarłacza białego. Szef miejscowej policji (Roy Scheider), młody biolog morski (Richard Dreyfuss) oraz łowca rekinów (Robert Shaw) wyruszają z desperacką misją zabicia bestii zanim ta znowu zaatakuje niewinnych ludzi. Niezapomniany finał, w którym starcie z krwiożerczym rekinem do dzisiaj wywołuje paniczny strach, zobaczyć będzie można w najwyższej jakości obrazu. Szczęki pozostają jednym z najbardziej wpływowych i fascynujących filmów wszechczasów!


Materiały dodatkowe:
Making of + Sceny usunięte i duble + Na planie + Fenomen szczęk + Rekin wiecznie groźny – wpływ i dziedzictwo „Szczęk” + Oryginalny trailer


Data premiery BLU-RAY: 18 czerwca 2020
Produkcja: USA
Scenariusz: Robert Shaw, Howard Sackler
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss
Region: 2
Dźwięk 4K UHD: DA angielski; DD 5.1 polski, rosyjski, tajski; DTS 5.1 węgierski,
Napisy 4K UHD: polski, angielski, kantoński, mandaryński, koreański, rumuński, rosyjski, tajski
Obraz 4K UHD: COLOUR/ HDR10/HDR10+/ DV 3840x2160/ 23.98PsF 16:9 2.35:1 Widescreen


Szczęki - steelbook

Najnowsze wieści