Poznajcie wszystkie grzechy korporacji Somnium

27.06.2020 | wydawnictwoix.pl | underluk

Poznajcie wszystkie grzechy korporacji Somnium

W ofercie Wydawnictwa IX pojawiła się nowa książka Dawida Kaina – „Wszystkie grzechy korporacji Somnium”.


--


Na jakich polach działa Korporacja Somnium? Nikt nie ma pewności, jednak istnieją poszlaki wskazujące między innymi: metafizykę, nanotechnologię, nieśmiertelność, światy równoległe, klonowanie i kontrolę umysłów.


Nie wiadomo, kto jest w zarządzie Korporacji, ani gdzie ukrywa się – jeśli istnieje – jej dyrektor generalny. Brak też danych na temat siedziby, aktywów czy wysokości kapitału.


Tak naprawdę jedynym śladem istnienia ww. przedsiębiorstwa jest zbiór siedmiu opowiadań Dawida Kaina, zatytułowany “Wszystkie grzechy korporacji Somnium”. Mamy jednak podstawy przypuszczać, że takiego autora nigdy nie było, a sama książka to dzieło pracowników Korporacji bądź jej przeciwników. Wydawca nie potrafi wytłumaczyć, skąd wziął się maszynopis zbioru, ani kto płaci mu za ukrywanie prawdy.


--


Obecnie trwa przedsprzedaż, a sama książka powinna ukazać się pod koniec lipca. „Wszystkie grzechy korporacji Somnium” kupicie na stronie wydawcy.


Rok wydania: 2020
Autor: Dawid Kain
Redakcja: Katarzyna Koćma
Korekta: Krzysztof Biliński
Okładka: Krzysztof Biliński
Redakcja techniczna: Krzysztof Biliński
Format: 125×195 mm
Liczba stron: 140


Wszystkie grzechy korporacji Somnium - Dawid Kain - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści