Antologia Polskiej Grozy do posłuchania

05.07.2020 | audioteka | underluk

Antologia Polskiej Grozy do posłuchania

Jeśli lubicie sobie posłuchać horroru, to z początkiem lipca ukazała się Antologia Polskiej Grozy, w której skład wejdzie 21 mrożących krew w żyłach opowieści.


Słuchowiska dostępne są na Lecton i w Audiotece. Jeśli nie jesteście pewni czy taka forma przypadnie Wam do gustu, to tekst Jakuba Bielawskiego „Ziemia mówi” dostępny jest za darmo.


--


Strach to najbardziej pierwotne uczucie, które towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Człowiek zawsze bał się ciemności i czających się w niej licznych niebezpieczeństw. Dziś noc nie jest już ani tak ciemna ani tak straszna, jak była wieki temu, mimo tego pierwotny lęk nie zanikł. Licho wciąż nie śpi.


Uczucie lęku nie należy do przyjemnych, lecz lubimy się bać i często sięgamy po grozę. Bo horror to emocjonalna przejażdżka rollercoasterem, który pędzi po najmroczniejszych zakamarkach naszego umysłu, ukazując nam pierwotny świat strachu.


Specjalnie dla was, drodzy słuchacze, powstał ten serial grozy. Rodzimi pisarze przygotowali 21 mrożących krew w żyłach opowieści, po których z pewnością nie będziecie mogli zasnąć. Otwieramy przed wami wrota mrocznego świata fantazji, gdzie wciąż żyją najrozmaitsze upiory. Prezentowane opowiadania będą straszyć was na różne sposoby. Znajdziecie tu nastrojowe opowieści grozy, jak i bardziej krwiste kąski horroru. O odpowiednią atmosferę snutych historii zadbają najzdolniejsze polskie głosy.


Pamiętajcie: Polacy nie gęsi, swój horror mają!


Antologia powstała we współpracy z wydawnictwem Horror Masakra oraz Maciejem Szymczakiem, promotorem horroru w Polsce.


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści