Zaprezentowano Tormented Souls

10.08.2020 | ppe.pl | underluk

Zaprezentowano Tormented Souls

Tormented Souls” to czerpiąca garściami z klasycznych odsłon „Resident Evil” i „Silent Hill” produkcja, która właśnie dorobiła się zwiastuna.


W sumie to do grona inspiracji można by też dorzucić „Alone in the Dark”.


W każdym razie, „Tormented Souls” ma być współczesną wariacją na temat klasycznych survival horrorów. Statycznie zawieszona kamera (choć ma być bardziej dynamiczna niż to, co pamiętamy), nowoczesne sterowanie i charakter dawnych gier z tego gatunku, to elementy, które mają wyróżniać tę produkcję. Albo przynajmniej przyciągnąć uwagę miłośników takiej rozgrywki.


Fabularnie przyjdzie nam rozwikłać zagadkę zaginięcia dwóch sióstr, a dokonamy tego w mieścinie zwanej Winterlake. Główną lokacją ma być opuszczona posiadłość, zamieniona niegdyś w groteskowy szpital.


Tormented Souls” zmierza na PS4, XOne, Switch i PC, ale twórcy z ekipy Dual Effect, nie zdradzili dokładnej daty premiery. Orientacyjnie wspomniano o przyszłym roku.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści