Mroczny Rewers za tydzień trafi do sprzedaży

12.08.2020 | zaczytani.pl | underluk

Mroczny Rewers za tydzień trafi do sprzedaży

Już za osiem dni nakładem wydawnictwa Novae Res, ukaże się książka „Mroczny Rewers” Piotra Andera.


--


Czasem nawet przeznaczenie się myli.


W deszczowy Dzień Świętego Walentego w centrum dużego miasta młody makler ginie w wypadku drogowym. Prostą z pozoru sprawę komplikuje brak świadków oraz to, że na ciele ofiary nie ma żadnych śladów. Hank Zaborski – policyjny detektyw – odkrywa zagadkowe powiązanie maklera ze sprawą seryjnego mordercy sprzed lat, który od dawna nie żyje. W toku śledztwa pojawiają się kolejne niewyjaśnione tajemnice, a fakty wydają się coraz bardziej sobie przeczyć.


Mroczny rewers” to połączenie fatalizmu antycznej tragedii i napięcia z koszmarów Davida Lyncha. Historia, w której – jak w życiu – niczego nie da się przewidzieć, mimo że wszystko już jest zaplanowane.


--


Piotr Ander - urodził się w Legnicy. Studiował filologię klasyczną i filologię polską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Jako dziennikarz współpracował z tygodnikami „Panorama Legnicka” i „Konkrety”. Zadebiutował kontrowersyjną mininowelą „Chłopiec”. Jest laureatem zorganizowanego przez Portal Pisarski konkursu literackiego „Prozo-pagnozja” za opowiadanie „Straganiarz”.


Mroczny rewers” to jego pierwsza powieść.


--


Rodzaj literatury: Thriller
Wydawca: Novae Res, 2020
Format: 121x195, skrzydełka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 440
ISBN: 978-83-8147-897-7
Premira: 20 sierpnia


Mroczny Rewers - Piotr Ander - okładka

Najnowsze wieści