Zombie Driver: Immortal Edition na PS4

16.08.2020 | ppe.pl | underluk

Zombie Driver: Immortal Edition na PS4

Na PlayStation 4 wjechała polska produkcja „Zombie Driver: Immortal Edition”. Gdybyście mieli ochotę na masową eksterminację zombie.


Tytuł ukazał się w 2012 roku na PC, PlayStaiton 3 i Xbox 360, a potem także na Nintendo Switch i Xbox One. Teraz „Zombie Driver” trafił na PlayStation 4, gdzie wzbogacony jest o wszystkie dodatki, jakie do tej pory się ukazały. Stąd przypisek „Immortal Edition”.
Co do samej gry, to Sony opisuje ją tak:


Szalona mieszanka samochodów, prędkości, eksplozji, krwi i zombich. Walcz w epickiej kampanii lub sprawdź się w trybie Rzeźni i Krwawych Wyścigów. Ścieraj się z wielkimi bossami, ratuj ludzi, prowadź szalone pojazdy takie jak buldożer, wóz strażacki lub nawet czołg i niszcz wszystko na swojej drodze. Weź udział w Krwawych Wyścigach - goń inne samochody i niszcz je bez litości na zakręconych trasach. Wskocz do trybu Rzeźni i spróbuj przetrwać jak najdłużej na specjalnie skonstruowanych arenach.


Za „Zombie Driver: Immoratl Edition” odpowiada polskie Exor Studios, a produkcja na PlayStation 4 została wyceniona na 63 zł.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści