Zombie Driver: Immortal Edition na PS4

16.08.2020 | ppe.pl | underluk

Zombie Driver: Immortal Edition na PS4

Na PlayStation 4 wjechała polska produkcja „Zombie Driver: Immortal Edition”. Gdybyście mieli ochotę na masową eksterminację zombie.


Tytuł ukazał się w 2012 roku na PC, PlayStaiton 3 i Xbox 360, a potem także na Nintendo Switch i Xbox One. Teraz „Zombie Driver” trafił na PlayStation 4, gdzie wzbogacony jest o wszystkie dodatki, jakie do tej pory się ukazały. Stąd przypisek „Immortal Edition”.
Co do samej gry, to Sony opisuje ją tak:


Szalona mieszanka samochodów, prędkości, eksplozji, krwi i zombich. Walcz w epickiej kampanii lub sprawdź się w trybie Rzeźni i Krwawych Wyścigów. Ścieraj się z wielkimi bossami, ratuj ludzi, prowadź szalone pojazdy takie jak buldożer, wóz strażacki lub nawet czołg i niszcz wszystko na swojej drodze. Weź udział w Krwawych Wyścigach - goń inne samochody i niszcz je bez litości na zakręconych trasach. Wskocz do trybu Rzeźni i spróbuj przetrwać jak najdłużej na specjalnie skonstruowanych arenach.


Za „Zombie Driver: Immoratl Edition” odpowiada polskie Exor Studios, a produkcja na PlayStation 4 została wyceniona na 63 zł.


Najnowsze wieści