Czwarty sezon Stranger Things nie będzie ostatnim?

19.08.2020 | filmweb.pl | underluk

Czwarty sezon Stranger Things nie będzie ostatnim?

Choć czwarty sezon serialu „Stranger Things” miał być ostatnim, to prawdopodobnie, historia będzie opowiadana dłużej.


W wywiadzie dla Hollywood Reporter bracia Duffer zdradzili kilka ciekawych szczegółów:


Wiemy, jaki będzie finał. Wiemy też, kiedy nastąpi. Opóźnienie w realizacji z powodu pandemii koronawirusa dało nam czas, aby spojrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, co jest najlepsze dla serialu. W ten sposób zyskaliśmy wyobrażenie na temat tego, ile czasu potrzebujemy, aby opowiedzieć tę historię.


Po raz pierwszy mamy napisane wszystkie teksty i jesteśmy w stanie spojrzeć na sezon jako całość, a także wprowadzić odpowiednie poprawki.


Co ciekawe, poszczególne sezony mają się nieco różnić klimatem:


Przy trzeciej transzy odcinków zdaliśmy sobie sprawę, że zarówno prace na planie zdjęciowym jak i premiera odbędą się latem. W efekcie trzeci sezon miał odmienny klimat, zarówno pod względem tonu opowieści jak i strony wizualnej. Chcieliśmy, aby kolory były bardziej nasycone, a sama historia przywodziła na myśl wielkie hollywoodzkie letnie hity, na których dorastaliśmy i które tak bardzo kochamy. Więcej humoru, więcej akcji i po prostu inny nastrój w porównaniu z dwoma poprzednimi sezonami, które rozgrywały się jesienią i przez to były bardziej ponure i przerażające.


Kiedy premiera czwartego sezonu? Kiedy będzie gotowy ;).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści