Netflix oficjalnie pracuje nad Resident Evil

27.08.2020 | ppe.pl | underluk

Netflix oficjalnie pracuje nad Resident Evil

Miłośnicy seriali i gier z serii „Resident Evil” mogą zacierać rączki. Netflix oficjalnie pracuje nad pierwszym sezonem.


Co prawda plotki o tym słyszeliśmy już w lutym, ale dopiero teraz oficjalnie potwierdzono, że serial faktycznie powstaje. Nad scenariuszem pracuje Andrew Drabb, a reżyserią zajmie się Bronwen Hughes. Pierwszy sezon zamknie się w ośmiu około godzinnych odcinkach.


Serial przedstawi wydarzenia w dwóch liniach czasu – w pierwszej 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker zostają przeniesione do New Raccoon City. Im dłużej dziewczyny przebywają w tym miejscu, to zaczynają rozumieć, że miasto skrywa wiele sekretów, identycznie jak ich ojciec – to właśnie te tajemnice mogą zniszczyć świat. Druga linia czasu przeniesie widzów ponad 10 lat w przyszłość, gdy na Ziemi pozostało już mniej niż 15 mln ludzi i ponad 6 mld jest zainfekowanych. Jade zostanie główną bohaterką i mając 30 lat będzie walczyć o przetrwanie w trudnym świecie, ale jej przyszłość będzie ją wciąż prześladować. [za ppe.pl]


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści