Army of the Dead otrzyma prequel i spin-off

03.09.2020 | filmweb.pl | underluk

Army of the Dead otrzyma prequel i spin-off

Film „Army of the Dead” w reżyserii Zacka Snydera rozrośnie się o kolejne produkcje. Powstanie fabularny prequel oraz spin-off w formie serialu anime.


Nie oglądaliście „Army of the Dead”? Nic dziwnego bo film będzie miał swoją premierę w przyszłym roku. Mimo to, Netflix najwyraźniej jest pewny swego bo zlecił prace nad kolejnymi produkcjami w tym uniwersum.


Po pierwsze powstanie prequel, który wyreżyseruje Matthias Schweighöfer do scenariusza Shaya Hattena. Film skupi się na postaci Ludwiga Dietera, jednej z postaci „Army of the Dead” i opowie jego wcześniejsze losy.


Po drugie planowany jest serial anime „Army of the Dead: Lost Vegas”. Tutaj za scenariusz również odpowiedzialny będzie Hatten, a dwa odcinki ma wyreżyserować Zack Snyder. Tym razem opowiadana historia skupi się na postaci Scotta, który wraz z zespołem ratunkowym musi radzić sobie z początkiem epidemii zombie w Las Vegas.


A czym w ogóle będzie „Army of the Dead”? Horrorem o epidemii zombie (tak, wiem, zdradziłem to akapit wyżej). Akcja osadzona w Las Vegas opowie losy mężczyzny, który wraz z grupą najemników będzie starał się przedostać do strefy objętej kwarantanną.

Najnowsze wieści