A Soundless Dawn od Phantom Books

07.09.2020 | facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-608481312540765/ | underluk

A Soundless Dawn od Phantom Books

Wydawnictwo Phantom Books zdradziło pierwszą zapowiedź na przyszły rok. Będzie to „A Soundless Dawn” Dustina LaValley’ego.


--


W „Bezgłośnym świcie” znajdują się opowiadania, które nawiedzają, ekscytują, chwytają ludzką duszę oraz rzucają wyzwanie nie tylko normom społecznym, ale także emocjom, których należy się spodziewać po dobrej literaturze. Opowiadania zawarte w zbiorze dodatkowo dowodzą, że nasze zwyczaje powinny zostać dogłębnie przeanalizowane, aby odkryć nasze własne dziwactwa. Niezależnie od tego, czy są to opowiadania neo-noir, czy transgresywne, to historie w zbiorze zawarte z pewnością zachwycą.
Nie wiem, czy kiedykolwiek czytałem zbiór tak całkowicie osobisty, jak ten, ani zbiór tak całkowicie niezwiązany z tym, co zostało wcześniej napisane; w rzeczywistości minęło dużo czasu, odkąd miałem zaszczyt zanurzyć się w książce bardziej wypełnionej ludzką duszą niż ta.
Edward Lee


Nadzwyczajne. Przejmująco przejmujące.
Thomas Ligotti


Prawdziwe diamenty, które trafiają nas w serce
Jack Ketchum


--


Pozostaje czekać na jakieś szczegóły.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści