Piękna i Rzeźnik na zwiastunie

14.09.2020 | fdb.pl | underluk

Piękna i Rzeźnik na zwiastunie

Piękna i Rzeźnik” na zwiastunie. Nie pytajcie mnie kto tak przetłumaczył tytuł „Freaky”.


Za film odpowiada Christopher Landon („Śmierć nadejdzie dziś”, „Śmierć nadejdzie dziś 2”), a w obsadzie znaleźli się m.in.: Vince Vaughn i Kathryn Newton. Tak, dobrze się domyślacie, film będzie połączeniem komedii i horroru.


Siedemnastoletnia Millie Kessler próbuje przetrwać krwiożercze lata w liceum Blissfield High i okrucieństwo popularniejszej młodzieży. W momencie, kiedy staje się nowym celem Rzeźnika, niesławnego seryjnego mordercy grasującego w jej mieście, ostatni rok staje się najmniejszym z jej zmartwień. Kiedy mistyczny starożytny sztylet zabójcy powoduje, że on i Millie budzą się w nieswoich ciałach, Millie dowiaduje się, że ma tylko 24 godziny, aby odzyskać swoje dawne życie, zanim zmiana stanie się trwała i na zawsze zostanie uwięziona w postaci maniaka w średnim wieku. Jedynym problemem jest to, że teraz wygląda jak potężny psychopata, który jest celem obław w całym mieście, podczas gdy Rzeźnik wygląda jak uczennica miejskiego liceum. [za fdb.pl]


Amerykańska premiera zaplanowana jest na 13 listopada. Polska na 27 listopada. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści