„Chodź ze mną” z końcem września

16.09.2020 | vesper | underluk

„Chodź ze mną” z końcem września

Z końcem września na rynku nakładem wydawnictwa Vesper, ukaże się książka „Chodź ze mną” Konrada Możdżenia.


--


Zło istnieje!


Nie jako przeciwwaga doba, czy owoc filozoficznych rozważań. Zło jest czystą i niczym nieskrępowaną mocą – siłą, która sprowadza na ziemię pierwiastek piekła.


Zło jest wieczne i nieśmiertelne. Czasem trwa w uśpieniu przez lata, by w końcu objawić się w najohydniejszej ze swych postaci.


Zło jest niezmienne, a jego najwierniejszym towarzyszem jest cierpienie. Jest wilgotne od ludzkich łez, zimne od strachu. Ma smak krwi, a smak ten – raz doświadczony – działa jak najsilniejszy narkotyk. Otumania zmysły, uzależnia i otwiera duszę na działanie piekielnych mocy.


Czy jesteś gotowy, by poznać kolejne jego wcielenie i zanurzyć się w iluzorycznym świecie, w którym zacierają się kontury rzeczywistości? W świecie, w którym niewielkie pomieszczenie staje się bramą do sanktuarium najpodlejszego zła? Świątynią, której fundamenty toczy śmiertelna choroba przepoczwarzająca człowieka w bestię, a życie w koszmar?


Poznaj historię zbrodni, której echa wybrzmiewają na przestrzeni całych pokoleń.


Tylko uważaj i pamiętaj, że...


Zło istnieje!


--


Autor: Konrad Możdżeń
Wydawnictwo Vesper
Stron: 544
Format: 140x205 mm
Cena detal. 54,90 zł
Oprawa twarda
ISBN 978-83-7731-366-4
Kod EAN 978837731366-4
Premiera 30 września 2020


Chodź ze mną - Konrad Możdżeń - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści