Synchronic z datą kinowej premiery

17.09.2020 | filmweb.pl | underluk

Synchronic z datą kinowej premiery

Horror SF „Synchronic” gotowy jest od roku, ale dopiero teraz poznaliśmy datę jego kinowej premiery.


I to nawet nie polskiej, a amerykańskiej. Film do kin za oceanem wejdzie 23 października.


Co ciekawe, obraz już we wrześniu 2019 roku prezentowany był na zamkniętych pokazach, więc paru krytyków miało okazję się z nim bliżej zapoznać. Średnia na Rotten Tomatoes wynosi obecnie 83%. Całkiem nieźle.


Synchronic” wyreżyserowali Aaron Moorhead i Justin Benson, a w rolach głównych wystąpią Jamie Dornan i Anthony Mackie.


Opis filmu pożyczony z filmweb.pl:
Denis żyje w wymęczonym i wypalonym związku z żoną, która jest całkowicie pochłonięta opieką nad nowo narodzonym dzieckiem oraz trudnym dojrzewaniem osiemnastoletniej córki. Steve jest natomiast wiecznym singlem. Obu mężczyzn łączy nie tylko ciężka praca w nowoorleańskiej karetce, ale solidna męska przyjaźń.
Podczas jednej ze zmian są oni świadkami serii nietypowych i niepokojących zgonów - natrafiają na rany zadane mieczem, zwęglone zwłoki czy ukąszenia węży. Z czasem okazuje się, że za niecodziennymi wydarzeniami stoi nowy tajemniczy środek zwany Synchronic. Syntetyczny narkotyk nazywany także "fake ayahuasca" powoduje odjazd tak niepowtarzalny, że wycieczki przez zakrzywioną, porąbaną i pełną halucynacji rzeczywistość mogą zakończyć się dotkliwymi obrażeniami, a nawet zgonem w prawdziwym życiu.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści