Synchronic z datą kinowej premiery

17.09.2020 | filmweb.pl | underluk

Synchronic z datą kinowej premiery

Horror SF „Synchronic” gotowy jest od roku, ale dopiero teraz poznaliśmy datę jego kinowej premiery.


I to nawet nie polskiej, a amerykańskiej. Film do kin za oceanem wejdzie 23 października.


Co ciekawe, obraz już we wrześniu 2019 roku prezentowany był na zamkniętych pokazach, więc paru krytyków miało okazję się z nim bliżej zapoznać. Średnia na Rotten Tomatoes wynosi obecnie 83%. Całkiem nieźle.


Synchronic” wyreżyserowali Aaron Moorhead i Justin Benson, a w rolach głównych wystąpią Jamie Dornan i Anthony Mackie.


Opis filmu pożyczony z filmweb.pl:
Denis żyje w wymęczonym i wypalonym związku z żoną, która jest całkowicie pochłonięta opieką nad nowo narodzonym dzieckiem oraz trudnym dojrzewaniem osiemnastoletniej córki. Steve jest natomiast wiecznym singlem. Obu mężczyzn łączy nie tylko ciężka praca w nowoorleańskiej karetce, ale solidna męska przyjaźń.
Podczas jednej ze zmian są oni świadkami serii nietypowych i niepokojących zgonów - natrafiają na rany zadane mieczem, zwęglone zwłoki czy ukąszenia węży. Z czasem okazuje się, że za niecodziennymi wydarzeniami stoi nowy tajemniczy środek zwany Synchronic. Syntetyczny narkotyk nazywany także "fake ayahuasca" powoduje odjazd tak niepowtarzalny, że wycieczki przez zakrzywioną, porąbaną i pełną halucynacji rzeczywistość mogą zakończyć się dotkliwymi obrażeniami, a nawet zgonem w prawdziwym życiu.


Najnowsze wieści