Premiera – Wśród Mrocznych Fal

18.09.2020 | galakta.pl | underluk

Premiera – Wśród Mrocznych Fal

Wśród mrocznych fal” to najnowszy dodatek do trzeciej edycji planszowego „Horroru w Arkham”. Dzięki Galakta ma dziś swoją premierę.


--


To najnowszy dodatek do Horroru w Arkham 3ed, który wprowadzi Was w tajemnice mglistych wybrzeży Innsmouth. Duże rozszerzenie oczywiście nie byłoby kompletne bez nowych badaczy dołączających do śledztwa. Zoey Samaras to tylko jedna z tych postaci, oddana zwalczaniu na każdym kroku zła szerzonego przez Przedwiecznych.


Zoey zawsze pilnowała, żeby jej noże były naostrzone. Z początku było to zwykłe przyzwyczajenie wynikające z wielu lat pracy pod okiem najlepszych szefów kuchni na świecie. Nauczyli ją, że noże oraz ogień to narzędzia każdego kucharza. Pewnej nocy jakiś impuls kazał jej iść do domu inną drogą i od tej pory wszystko się zmieniło. Zobaczyła potwory – przerażające, pokryte krwią bestie o ostrych zębach – pożerające w zaułku jakiegoś mężczyznę. Oczyściła Ziemię z ich bluźnierczego głodu, a wkrótce zrobi to samo ze wszystkimi koszmarami, które czają się w ciemnościach.


Mimo dotychczasowych doświadczeń jako szefowa kuchni, podczas rozgrywki Zoey doskonale sprawdza się w starciach z potworami. Jej siła o wartości 3 to może i niezbyt wiele, lecz z Nożem szefa kuchni w dłoni Zoey poradzi sobie z każdą magiczną potwornością, jaka stanie jej na drodze. Nawet bez swojego noża, Zoey ma w zanadrzu kilka sztuczek, by zadać jak najwięcej obrażeń. Rzucając zaklęcie Wzmocnienia broni, Zoey potrafi przekształcić każdą broń znajdującą się na jej polu w narzędzie zniszczenia, umożliwiając przerzut jednej lub wszystkich kości podczas wykonywania akcji ataku. Z kolei użycie Krzyża Zoey pozwala na wykonanie testu woli, by zadać obrażenia potworowi.


Niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydujecie się skorzystać z umiejętności Zoey, niezłomność jej wiary i jej pewna ręka może zdecydować o przechyleniu szali zwycięstwa. A to tylko jeden z ośmiu nowych badaczy zawartych w rozszerzeniu Wśród mrocznych fal!


Wśród mrocznych fal


 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści