The Groomer od Horror Masakra

15.01.2021 | facebook.com/HorrorMasakra/ | underluk

The Groomer od Horror Masakra

Wydawnictwo Horror Masakra zapowiedziało wydanie na naszym rynku książki „The Groomer” Jona Athana.


--


Andrew McCarthy zaczyna martwić się o swoją rodzinę po tym, jak przyłapuje w parku młodego mężczyznę, Zachary'ego Dentona, fotografującego jego córkę Grace McCarthy i inne bawiące się dzieci. Ku jego przerażeniu, po konfrontacji z policją Zacharemu udaje się uniknąć kłopotów. Po niedługim czasie wpada na niego w restauracji, a potem w sklepie. Wie, że ich spotkania nie są przypadkowe. Kiedy Andrew jest przekonany, że dostatecznie chroni swoją rodzinę, Grace nagle znika...


Mimo starań policji nie udaje się wpaść na żaden trop. Andrew postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zaczyna od szukania przestępców seksualnych w okolicy. Poznaje niekonwencjonalne, bardziej skuteczne metody przesłuchań ... Jest gotów zrobić wszystko, by ratować swoją córkę, nieświadomy czystego zła, z którym przyjdzie mu się spotkać podczas poszukiwań. Jest gotów zranić - torturować - każdego, aby chronić swoją rodzinę.


Jon Athan, autor literatury grozy "Into the Wolves' Den" i "The Abuse of Ashley Collins", w powieści "The Groomer" zagłębia się w mętny świat internetowych drapieżników.


A twoje dzieci - czy są bezpieczne?


--


Wydawca tak piszę o „The Groomer”:


Najczystsza esencja ekstremalnego horroru
Książka, która pozostanie w waszych głowach, jeszcze długo po lekturze
Zawiera sceny tortur, przemocy wobec dzieci i inne okropności, o których zwykły człowiek bałby się nawet pomyśleć
Chcemy podarować Wam prawdziwie horrorową bombę


Premiera? Najwcześniej w marcu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści