Zwiastun i data premiery Willy’s Wonderland

18.01.2021 | ppe.pl | underluk

Zwiastun i data premiery Willy’s Wonderland

Gwiazdą horroru „Willy’s Wonderland” będzie Nicolas Cage. Film zadebiutuje w luty, a tymczasem możemy rzucić okiem na zwiastun.


Produkcja opowiada o losach pewnego wędrowca i samotnika (w tej roli Nicolas Cage), który - po tym jak zepsuł mu się samochód w podróży - postanawia odpracować rachunek za naprawę wozu poprzez sprzątanie opuszczonego, tytułowego parku rozrywki. Okazuje się, że w nocy w rzeczonym przybytku dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Bohater zostaje uwięziony w Willy's Wonderland przez ożywione, mechaniczne maskotki i jest zmuszony do walki o przetrwanie. [za ppe.pl]


Willy’s Wonderland” reżyseruje Kevin Lewis, a na ekranie poza Nicholasem Cagem wystąpią m.in.: Emily Tosta, Beth Grant, Ric Reitz i Chris Warner.


Amerykańska premiera na VOD odbędzie się 12 lutego. Póki co nie wiemy co z polską dystrybucją, ale coś czuję, że wcześniej czy później film trafi także do nas.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści